Всі ціни
  • Золото ₴1 926.3
  • Срібло ₴23.5
  • Платина ₴1 036.6
  • Паладій ₴2 520.5

Швидка угода

Обробимо заявку те що, щоб оцінити чи продати золото протягом 2 годин, самі зв'яжемося з Вами.

Вигідний курс

У нас завжди найвигідніші та найактуальніші ціни. Переконайтеся у цьому самостійно.

Конфіденційність

Всі деталі угоди та інформація про клієнтів повністю засекречені та не розголошуються.

У будь-якій точці України

Ми влаштуємо особисту зустріч у всіх великих містах України або викупимо дистанційно.

Ціна 1 грама золота сьогодні

Як можна продати золото в Україні?

Так як ціна золота може коливатися в залежності від світового курсу, на нашому сайті завжди тільки актуальні курси на сьогодні для всіх золотникових проб. Актуальна ціна золота за 1 г 333, 375, 500, 583, 750, 875, 916, 999, 585 проби показана в таблиці. Вартість золота за курсом бронюється на день продажу. Ви можете також купити інвестиційне золото за найкращими цінами у нашому онлайн каталозі.

Ми приймаємо до скуповування банківські золоті зливки мірні, штамповані та литі, інвестиційні та старовинні золоті монети, антикварні та сучасні ювелірні вироби, обручки, золотий годинник, а також технічний та ювелірний брухт – обрізки, уламки більших виробів з дорогоцінних та ювелірного виробництва, стоматологічне золото – коронки, мости. Продати золото можна зовсім у будь-якому вигляді. Скористайтеся нашим калькулятором вартості, вказавши його вагу, пробу, і вам буде відома ціна золото брухт для конкретного виробу.

Калькулятор вартості

Матеріал

Проба

Вага виробу, г

Разом:
uah
Золото

Ціна 1 грама на

₴ uah
Проба
Ціна за лом
Опт від 1кг
333°
641.53
1000
375°
722.44
-
500°
963.26
-
583°
1123.16
-
585°
1127.01
-
750° (18 карат)
1444.89
-
875° (21 карат)
1685.7
-
Стомат. золото
1733.87
-
916°
1764.69
-
999.9°
1926.33
-

Яка остаточна вартість золота у виробі?

Визначення ціни золотих прикрас

У процесі скуповування золота, ціну на ювелірні прикраси, годинник або предмети антикваріату не можна просто вирахувати за вагою в них дорогоцінного металу. Такі вироби можуть мати велику цінність як предмети колекціонування або витвори мистецтва. Будьте впевнені, що продати золото у вигляді брендових та фірмових виробів завжди можна дорого. Ціна золота в ломбарді недобросовісними скупниками може бути занижена, ми ж робимо викуп золота тільки після попередньої оцінки, що гарантує високу ціну.

Визначити їх вартість може лише професійний оцінювач, тому ми можемо надати вам безкоштовну оцінку по фото. Навіть якщо вміст золота у виробі невеликий, але він унікальний, містить дорогоцінне каміння, представляє колекційний інтерес, це теж обов’язково враховується.

Продать золото

Яка остаточна вартість золота у виробі?

Швидка оцінка

Ім'я *

Телефон *

E-mail *

Місто

Матеріал

Вага виробу, г

Проба

Фотографії виробу

Відгуки про нас

Що говорять про скупку золота у нас:

Як продати золото в Україні?

Найвигідніший спосіб продати золото в Україні

На сьогоднішній день золото залишається ліквідним товаром, який просто поміняти за власний кошт. Якщо ви вирішите обміняти золото на гроші, воно не втратить своєї ціни. Ґрунтовно обдумані інвестиції в шляхетний метал це надійна можливість вберегти власні заощадження з їхнього неминучого знецінення. Для того, щоб продати золото в будь-якому вигляді, на сайті gold.in.ua найвигідніші ціни за 1 г золота, чесна оцінка та найкращий сервіс. У нас можна продати золото у будь-якому стані, будь-якого обсягу, а проба не має значення.

Для продажу просто зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом: по телефону, залиште заявку на сайті або напишіть нам у телеграмі, вайбері, whatsapp. Перед покупкою ми здійснимо оцінку дорогоцінного металу, встановимо відсоток вмісту золота у предметі (пробу) та його вагу, уточнимо інші особливості. Оцінка дасть змогу сформувати гідну ціну для продажу. Ювелірні прикраси будуть оцінені на брухт золота, а елітні брендові золоті вироби Cartie, Chopard, Damiani, Dior, Tiffany ми купимо набагато дорожче, як і антикварні прикраси, старовинні монети та золотий годинник. Скупка золота не займе багато часу і ви отримаєте свої гроші одразу ж за фактом угоди.

Щоб наші клієнти змогли продати золото у Києві та Харкові максимально просто, ми організовуємо особисті зустрічі на місці. Проте ми також працюємо з усіма іншими регіонами та містами України в онлайн-режимі. Вам просто потрібно залишити заявку на безкоштовну оцінку, вказавши всі необхідні параметри для продажу золота. Зазвичай ці параметри вказуються на виробі, ярлику або сертифікаті (якщо він є). Для більшої точності просимо вас прикріплювати до заявки чіткі фотографії, де можна добре розглянути предмет і документи, що додаються. У разі виникнення якихось труднощів з діагностикою наші фахівці безкоштовно проведуть експертизу.

скупка золота - продать золото

Як продати золото в Україні?