Всі ціни
  • Золото ₴1 926.3
  • Срібло ₴23.5
  • Платина ₴1 036.6
  • Паладій ₴2 520.5

Продати лом паладію

Скупка паладію: технічний брухт, лабораторний посуд, реактиви, прикраси

Завдяки своїм унікальним хімічним та фізичним властивостям паладій широко застосовується в хімії та медичній сировині, при виготовленні деталей в електроніці, лабораторному посуді, автомобілебудуванні. Існує безліч виробів, виготовлених з його сплаву, які ми можемо викупити за найвигіднішою ціною.

Оцінити безкоштовно
tehnicheskij_palladium

Купуємо паладій у будь-якому вигляді

Лом паладію

Паладій має дуже широке вживання: він використовується як каталізатор хімічних реакцій для покриття електро контактів, є одним з головних компонентів каталітичного нейтралізатора в сучасних автомобілях, в ювелірних виробах для сплаву “біле золото” і в сплаві зі сріблом як паладій 500 і 850 проби, і т.д. Рідкісність цього металу породжує на нього попит навіть у вигляді брухту. Актуальні ціни на паладій ви завжди можете знайти на цій сторінці, але конкретні предмети вимагають оцінки фахівця.

Біле золото

В якості альтернативи платини паладій активно використовується у виготовленні ювелірних прикрас у вигляді сплаву із золотом, який має приємний срібний колір і блиск. Цей сплав не потребує родового покриття і не викликає алергічних реакцій на шкірі, на відміну від сплаву з платиною. Під час Другої світової війни, коли був дефіцит на платину та золото, паладій використовували для виготовлення ювелірних прикрас у сплавах із сріблом для здешевлення виробів. Зараз, а ціна на паладій набагато вища за золото і платину, тому ці ювелірні вироби можуть бути продані дуже дорого.

технический палладий

Технічний паладій

До технічного паладію можна віднести різноманітні деталі, дрот, фольгу, електроди, контакти, виготовлені з чистого паладію або його сплавів. Одне з найпоширеніших застосувань паладій знайшов у електродах для багатошарових керамічних конденсаторів у високочастотній апаратурі радіомовлення, радіозв’язку, телебачення, а також автомобільних каталітичних нейтралізаторах.

Дріт з паладію та його сплавів зі сріблом може використовуватися для виготовлення ювелірних прикрас, а також у приладо- та апаратобудуванні.

Лабораторний посуд

Паладій високої проби часто використовується для виготовлення спеціального хімічного посуду, вимірювальних приладів, хірургічних інструментів, оскільки цей метал має високу стійкість до корозії.

лом палладия

Швидка оцінка

Ім'я *

Телефон *

E-mail *

Місто

Матеріал

Вага виробу, г

Проба

Фотографії виробу

Відгуки про нас

Що говорять про скупку золота у нас: