Продати платинові прикраси
Скуповуємо розкішні ювелірні прикраси із платини
Платина має надзвичайну міцність, блиск і велику вагу, що робить його ідеальним для виготовлення розкішних ювелірних виробів із найтоншими деталями. Найбільше ці властивості виражені у ювелірного сплаву платини 950 проби. Купимо також різноманітні прикраси 900 і 850 проби відомих брендів, платинові прикраси з діамантами та іншими дорогоцінними каменями.
Купуємо ювелірні вироби із платини по всій Україні.
Платина нарівні із золотом використовується в ювелірній справі як преміальний матеріал. Завдяки чудовій щільності та твердості цей дорогоцінний метал може служити для виготовлення надзвичайно тонких та філігранних ювелірних виробів. Найбільшим попитом та популярністю платина користується в Японії та Китаї, а у нас вона є чимось унікальним та вишуканим, тому використовується в обручках та люксових прикрасах. Світові бренди створюють із платини справжні шедеври: Cartier, Bvlgari, Harry Winston, Van Cleef & Arpel, Graff, Tiffany & Co, Piaget, Chopard, Mikimoto.
Які є проби платини?
Клеймо платини на виробах виготовлених в Україні та Росії має форму витягнутого восьмикутника, всередині якого вписані значення проби: 850, 900, 950. Найпопулярнішими та визнаними у всьому світі є сплави платини у кількості 85% (Pt 850) та 95% (Pt 950 ). Вони дуже міцні, блищать і не тьмяніють на повітрі.
Як розрізнити платину та біле золото у складі ювелірних виробів?
Справді, візуально вироби із платини та білого золота дуже схожі. Однак платина набагато дорожча, адже ювелірний сплав платини має велику масу дорогоцінного металу – це практично чиста платина. Саме тому платина гіпоалергенна, а домішки у лігатурі білого золота можуть викликати алергію: шкіра в цьому місці червоніє, дратується.
Якщо потрібно визначити, що перед вами платинова прикраса, перше на що варто подивитися – це на пробу та форму тавра. Біле золото має стандартні проби золота (585, 875), які не можна сплутати з платиновими. Біле золото часто покривають родієвим покриттям, тому воно виглядає дуже світлим і блискучим, платина, навпаки, має більш сталевий колір. За своїми фізичними властивостями платина набагато щільніша і важка, її практично неможливо деформувати руками. У будь-якому разі, у такому питанні краще звернутися до професіонала, тільки він безпомилково визначить вид металу.
Яка вартість платинових прикрас?
Зрозуміло, вартість ювелірних прикрас буде вищою за ціну платини. Визначають ціну прикрас фахівці з оцінки, які чудово розуміються на тенденціях на ринку ювелірних прикрас. Кожна прикраса, яка до нас потрапляє, є унікальною і має свою історію, тому ми підходимо до оцінки виробів індивідуально. Наші експерти аналізують безліч факторів, які потім складаються у вартість прикраси:
– Вартість платини на світовому ринку;
– Маса виробу та проба платини;
– Безпека, відсутність пошкоджень, слідів носіння;
– бренд, ювелірний будинок чи майстер, який виготовив прикрасу;
– дорогоцінне каміння в прикрасі або вставці інших металів;
– дата виготовлення, рідкість колекції, ексклюзивність;
– Провенанс, історія прикраси;
– збереження та наявність документів, коробки, бирки, сертифікатів на виріб та дорогоцінне каміння в ньому.