Всі ціни
  • Золото ₴1 926.3
  • Срібло ₴23.5
  • Платина ₴1 036.6
  • Паладій ₴2 520.5

Продати паладієві монети

Покупаем инвестиционные и памятные монеты из палладия

Купимо інвестиційні монети США, Канади, СРСР, Росії та світу з шляхетного та рідкісного металу Паладію за максимальною вартістю. Паладієві монети надзвичайно рідкісні та дорогі, що робить їх дуже бажаними для колекціонерів по всьому світу.

Оцінити безкоштовно
монеты из палладия. Американский Орел

Чим монети з паладію залучають інвесторів?

Паладій на сьогоднішній день найдорожчий дорогоцінний метал — у 2019 році його вартість вже перевищила ціну золота і зараз активно зростає. Останнім часом вона вже зросла удесятеро. Це з тим, що у ринку спостерігається великий дефіцит цього металу. Ціна паладієвих монет, крім курсу паладію, залежить також від їхньої рідкості та колекційної цінності, тому такі монети одні з найдорожчих. Справа в тому, що паладій відкрили нещодавно і він почав використовуватися в монетній справі тільки в середині 60-х років 20 століття в Західній Африці. Адже саме у Західній Африці та Росії знаходяться великі родовища цього дорогоцінного металу.

Паладієві монети СРСР

В останні роки існування СРСР було випущено кілька серій монет з паладію: Російський балет, 250 років відкриття Російської Америки, 1000 річчя хрещення Русі, 500 річчя єдиної російської держави. Ці монети випускалися у стані proof невеликим тиражем, тому надзвичайно рідкісні та цінні. Навіть такі монети, що були у використанні, можуть коштувати величезних грошей, тому обов’язково надсилайте їх нам оцінку для максимально вигідного продажу.

Також у 1992-1995 роках Банк Росії випустив кілька паладійових монет, щоб підняти попит на цей метал. Як ми бачимо, зараз, коли ціна на паладій десятикратно піднялася, інвестори мають вигідний шанс перепродати ці монети набагато дорожче від первісної вартості.

Інші інвестиційні монети з паладію

Паладій зарекомендував себе як дуже перспективний метал для виготовлення монет: сріблястий колір, дзеркальний блиск, рідкість та прибутковість активу. Не дивно, що більшість країн уже випустили пам’ятні та ювілейні монети із цього металу:

– “Палладієвий ему” Австралія;
– “Англійський вітрильник “Sea Venture” Бермудські острови;
– “Американський орел” США;
– “Кленовий лист” Канада;
– “Панда” Китай;
– “Генерал Лафайєт” Франція;
– “Тордесільяський договір” Португалія.

Оцінювання монет з паладію

Нумізматика для нас не просто хобі, а ціла наука, яку ми опанували за понад 10 років колекціонування. Ми з радістю допомагаємо в оцінюванні монет, адже це унікальна можливість вивчити надзвичайно рідкісні та цікаві екземпляри. Оцінка може проходити дистанційно, по фото і включати такі важливі етапи як:
– атрибуція монети: що це за монета, коли і де була зроблена;
– оцінка ступеня збереження монет за шкалою;
– визначення вартості за критеріями: рідкість, затребуваність, проба, метал, стан, різновид, справжність, виробничий шлюб і т.д.

монета

Швидка оцінка

Ім'я *

Телефон *

E-mail *

Місто

Матеріал

Вага виробу, г

Проба

Фотографії виробу

Відгуки про нас

Що говорять про скупку золота у нас: