Всі ціни
  • Золото ₴1 926.3
  • Срібло ₴23.5
  • Платина ₴1 036.6
  • Паладій ₴2 520.5

Купуємо ювелірні прикраси з паладію

Сучасні та антикварні паладієві прикраси

Купуємо дорого прикраси з паладію 500, 600, 800, 850, 900 та 950 проби, а також з його сплавів з іншими благородними металами. Це можуть бути різноманітні обручки, брошки, годинники, сережки, ланцюжки, браслети зі вставками з дорогоцінного каміння, прикраси з білого золота з паладієм.

Оцінити безкоштовно
Обручальные кольца: украшения из палладия

Купуємо ювелірні вироби з паладію по всій Україні

Під час Другої світової війни, коли платина та золото коштували дуже дорого і були в дефіциті, ювелірна промисловість почала активніше використовувати паладій. На сьогоднішній день ціна паладію вже набагато вища за інші метали, але прикраси з нього, як і раніше, дуже рідкісні навіть на вторинному ринку. Завдяки своїй легкості та міцності паладій дозволяє створювати як повітряні ажурні так і масивні прикраси, які будуть у півтора легшими за аналогічні золоті.

Які проби можуть бути прикраси з паладію?

Про те, що прикраси виготовлені саме з паладію, говорить тавро та відповідна проба 500, 600, 800, 850, 900, 950. Клеймо для паладію на виробах Українського та Російського виробництва має вигляд фігури витягнутої овальної форми, усіченої праворуч. На завезених виробах відмітка може вигляд скорочення назви металу: PD, PALL, PLD.

Паладій надає прекрасний блиск, зносостійкість та білий колір прикрасам у сплавах із сріблом у вигляді 500 (50% Pd) та 850 (85% Pd) проби. Для дорогих і сяючих люксових виробів може використовуватися 950 проба паладію: улюблений метал для обручок Tiffany, а також корпусів годинників Cartier, аксесуарів Chopard.

Массивные кольца из палладия

Біле золото

Цей ювелірний матеріал має сріблястий колір, який досягається шляхом додавання до золота лігатури зі срібла, нікелю або паладію. Тому біле золото коштує дорожче за звичайний жовтий або червоний, де лігатура складається з міді. Паладій у білому золоті, на відміну від нікелю, не викликає алергічних реакцій і не вимагає додаткового покриття виробу родієм для блиску. Срібло у білому золоті також додає матовості та здешевлює виріб. Тому саме “біле золото” з паладієм є найкрасивішим, якісним і дорогим різновидом сплаву.

Для білого золота актуальні самі проби, як і жовтого золота: найчастіше на виробі можна побачити проби 585 і 750.

Скільки коштують паладійові прикраси?

Щоб відповісти на це питання потрібно розглядати кожен виріб у комплексі, для цього на нашому сайті існує оцінка вартості. При оцінюванні ми звертаємо увагу на велику кількість факторів:
– ціна паладію на світовому ринку металів;
– вид виробу (більш технічно складні вироби, наприклад годинник, коштують завжди дорожче);
– пробу та масу дорогоцінного металу;
– зовнішній стан, наявність пошкоджень, слідів носіння;
– бренд чи фірму виробника, клас престижності;
– наявність у виробі дорогоцінного каміння або вставок інших дорогоцінних металів;
– рідкість колекції чи тиражу;
– Провенанс;
– наявність ювелірних бірок, сертифікатів, коробки та інших супутніх документів до виробу або дорогоцінного каміння в ньому.

палладиевые украшения: Брошь из палладия

Швидка оцінка

Ім'я *

Телефон *

E-mail *

Місто

Матеріал

Вага виробу, г

Проба

Фотографії виробу

Відгуки про нас

Що говорять про скупку золота у нас: