Всі ціни
  • Золото ₴1 926.3
  • Срібло ₴23.5
  • Платина ₴1 036.6
  • Паладій ₴2 520.5

Продати платиновий злиток

Купівля інвестиційної платини найвищої проби

Хочете дорого продати свої інвестиції у злиток платини? Купуємо платинові зливки 999 та 999,5 в упаковці та без від PAMP Suisse, Argor Heraeus, UBS, Umicore, Credit Suisse, Johnson Matthey, Valcambi Swiss, Ощадбанку, а також інших менш відомих виробників.

Оцінити безкоштовно
платиновый слиток

Яка ціна платини у злитках?

Платиновий зливок має у своєму складі максимальний вміст дорогоцінного металу – це 99,5% та 99,9% платини. Розрізняють мірні, литі, штамповані платинові зливки від 1 г до 5 кг і більше. Платина не такий популярний банківський метал як золото та срібло, тому в інвесторів бувають складнощі з перепродажем платини у злитках. Ми ж охоче скуповуємо банківську платину у будь-якому вигляді та кількості.

Від чого залежить вартість банківського металу?

Ціна банківських злитків безпосередньо залежить від курсу платини на сьогоднішній день та їхньої маси: чим більше зливок, тим відповідно дорожче. Фінансисти, які торгують платиною на біржі, знають, що запорука вигідного продажу – це правильно обраний момент. Також трохи дорожче коштуватимуть зливки у непошкодженій упаковці, оскільки вона є гарантією їхньої якості. Ідеальна безпека злитків та наявність сертифікатів гарантують високу вартість при оцінці.

платиновый слиток

Що може знадобитися для оцінки?

Щоб продати зливок платини потрібно попередньо оцінити його нашими фахівцями. Оцінка відбувається онлайн та не займе багато часу. Сам по собі злиток та/або його упаковка вже містять максимум необхідної інформації для оцінки:
– масу в грамах (іноді вона вказана в унціях і написана як oz або unze);
– Пробу платини,
– товарний знак афінажного заводу – завод-виробник;
– серійний номер або номер сертифіката (вони мають збігатися);
– Рік випуску;
– Бренд.
Зробіть якісні фото, на яких було видно ці параметри і прикріпіть їх до форми оцінки нижче.

Швидка оцінка

Ім'я *

Телефон *

E-mail *

Місто

Матеріал

Вага виробу, г

Проба

Фотографії виробу

Відгуки про нас

Що говорять про скупку золота у нас: