Всі ціни
  • Золото ₴1 926.3
  • Срібло ₴23.5
  • Платина ₴1 036.6
  • Паладій ₴2 520.5

Продати злиток золота вигідно

Дорого купимо інвестиційне золото високої проби

Скуповуємо інвестиційні вагові зливки та монети чистотою не менше 900 проби. Бажаєте продати свої золоті активи у вигляді зливків вигідно та конфіденційно? Залишіть заявку і ми купимо золоті зливки за найкращою ціною та в будь-якій кількості.

Оцінити безкоштовно
слиток золота

Золотий злиток як стандарт якості

Коли йдеться про золоті зливки, мається на увазі висока проба благородного металу від 995 до 999,9. До речі, ще на Київській Русі як грошова одиниця використовувалися гривні – вагові зливки золота та срібла. Саме у золотих зливках зберігаються великі обсяги золота, золоті запаси цілих держав.

За методом виготовлення сучасні зливки бувають литі та штамповані, за вагою може бути від 1 грама до 13,3 кілограм. Нещодавно з’явилися також мініатюрні зливки ChipGold по 1-20 грамів, в індивідуальній упаковці, які помістяться у будь-який гаманець. Такі зливки є настільки доступною формою інвестування, що в деяких країнах продаються навіть в автоматах на вулицях. Вони запечатані в індивідуальне сертифіковане пакування, з якого не рекомендується виймати їх.

Ціна золота

Ще одна перевага працювати з нами, це те, що ціна золота в ломбарді є нижчою, ніж на нашому сайті: актуальна ціна золота за грам на сьогодні тут. Злиток золото цінується вище ціни брухту золота, особливо якщо він у непошкодженій упаковці.

На що слід звертати увагу при оцінюванні зливка?

На зливках, як правило, міститься все важливе маркування, необхідне для ідентифікації:
– Вигляд дорогоцінного металу;
– масова частка золота (проба);
– Маса зливка;
– символіка бренду чи держави-виробника;
– товарний знак афінажного заводу – тавро якості;
– рік випуску;
– Серійний номер або номер сертифіката.

Найбільш популярними є зливки з печатками Argor Heraeus, Degussa, Umicore, Valcambi, Suisse, Metalor. Наявність паперового сертифіката під час продажу буде плюсом. Збереження зливка оцінюється візуально, враховується наявність упаковки та її цілісності. Пошкодження упаковки впливає на ліквідність зливка, і може спричинити втрату його банківської привабливості. Роздруковані зливки продати набагато складніше, оскільки вони вимагають попередньої експертизи та підтвердження якості.

Швидка оцінка

Ім'я *

Телефон *

E-mail *

Місто

Матеріал

Вага виробу, г

Проба

Фотографії виробу

Відгуки про нас

Що говорять про скупку золота у нас: