Всі ціни
  • Золото ₴1 926.3
  • Срібло ₴23.5
  • Платина ₴1 036.6
  • Паладій ₴2 520.5

Купівля золота: золотий лом

Купуємо дорого ювелірний лом та стоматологічне золото

У вас є золоті прикраси та стоматологічні коронки, які лежать без діла? У такому разі ви можете продати їх нам за найвищою ціною. Просто залиште нам заявку на безкоштовну оцінку або зателефонуйте. Скуповуємо різноманітні золоті вироби 56, 375, 585, 750, 950, 999 проби, вироби з дорогоцінним камінням, часів СРСР і дореволюційного періоду.

Оцінити безкоштовно
lom2

Яка ціна брухту золота?

Ціна брухту золота залежить насамперед від підсумкових торгів золотом на міжнародній біржі дорогоцінних металів. Однак, на вартість дорогоцінних виробів із золота можуть впливати також багато інших факторів.

Що впливає ціну брухту золота?

Ми купуємо практично всі вироби з дорогоцінних металів, у будь-якому стані та вигляді. При такому широкому охопленні ціна золота може змінюватись в залежності від таких параметрів:

– проба золота, чим вона вища, тим більша вартість золота;
– маса чи вага, що вони більше, тим дорожче, оскільки ціна золота розраховується за грам;
– збереження, гарний стан дає можливість продати виріб дорожче;
– включення дорогоцінного каміння або вставки інших дорогоцінних металів можуть суттєво додати до вартості;
– бренд виробник, не секрет, що фірмові вироби класу люкс коштують дорожче;
– антикварність, багата історія предмета, участь у його створенні відомих майстрів чи просто історична цінність стануть приводом вимагати за предмет більше, ніж просто за метал;
– Рідкісність і унікальність якщо йдеться про мало серійні предмети, ручну роботу, старовинні монети.

На сайті представлені ціни на золото та інші дорогоцінні метали, залежно від їхньої проби, з ними можна ознайомитись тут.

Як відбувається скуповування золотого брухту?

Все дуже просто та максимально конфіденційно. Залишіть заявку для оцінки на сайті або зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом. Якщо ви продаєте золото у Києві чи Харкові, для вашої зручності ми організуємо зустріч, на якій обговоримо всі деталі. Якщо ви живете в іншому місті чи регіонах, наші спеціалісти проведуть онлайн-оцінку по фото та домовляться про викуп. Умови оплати та доставки індивідуально обговорюються з кожним клієнтом, щоб угода пройшла максимально комфортно.

лом золота

Швидка оцінка

Ім'я *

Телефон *

E-mail *

Місто

Матеріал

Вага виробу, г

Проба

Фотографії виробу

Відгуки про нас

Що говорять про скупку золота у нас: