Всі ціни
  • Золото ₴1 926.3
  • Срібло ₴23.5
  • Платина ₴1 036.6
  • Паладій ₴2 520.5

Купуємо золоті прикраси

Купівля золота у вигляді сучасних ювелірних виробів

Викупимо та безкоштовно оцінимо будь-які золоті прикраси: обручки, браслети, сережки, намиста, ланцюжки, підвіски та брошки з жовтого, рожевого та білого золота. Купуємо вироби з діамантами і без, як українського виробництва, так і світових брендів люксових: Tiffany&Co, Van Cleef & Arpels, Cartier, Chanel, Chopard, Baraka, Bulgari, Buccellati, Harry Winston.

Оцінити безкоштовно
zolotye-ukrasheniya

Потрібно швидко та дорого продати золоті прикраси?

Часто виникає необхідність продажу коштовностей з різних причин: терміново були потрібні гроші, невідповідний розмір, прикраса застаріла або вийшла з моди тощо. За законами України ювелірні прикраси не підлягають поверненню, тому навіть при помилці з підбором розміру повернути прикрасу до магазину не вдасться. Можна, звичайно, спробувати здати виріб у ломбард та отримати за нього мінімальну ціну.

Найраціональнішим рішенням продати виріб за його повною вартістю, яку визначить професіонал з оцінки. На нашому сайті Gold.in.ua ми безкоштовно пропонуємо послугу експертної оцінки виробу для продажу.

золотые украшения

Яке золото можна дорого обміняти?

– Золоті обручки 583, 585, 750, 875 проби;
– Золотий швейцарський годинник Rollex, Patek Philippe, Piaget, Omega, Hublot, Cartier та інших брендів;
– Ювелірні прикраси відомих ювелірних будинків Cartier, Chanel, Tiffany&Co, Baraka, Bulgari, Van Cleef & Arpels, Chopard, Van Cleef & Aprils;
– Антикваріат із золота Російської імперії із золотниковими пробами або прикраси часів СРСР,
– Вироби зі шляхетного металу нерідко інкрустовані дорогоцінним камінням, що буде великим плюсом до вартості, яку ми обов’язково врахуємо при оцінці.

Чому перед продажем прикрас із золота потрібна оцінка?

Вироби, на яких відсутня ювелірна пломба, потребують підтвердження достовірності та ідентифікації відповідності. Справа в тому, що на ринку існує величезна різноманітність виробів різної якості, у тому числі підробок знаменитих брендів. Підробки можуть мати відмінності, помітні лише експерту: низька проба, недостатня чистота діамантів або заміна їх на дешевші аналоги, грубі деталі, відмінність форм. Крім ідентифікації виробу як оригінального, експертиза допоможе визначити рівень безпеки. Наприклад, значні пошкодження, вм’ятини, подряпини, поломки механізмів можуть спричинити те, що виріб буде оцінено за вагою брухту золота. А неношені золоті прикраси в коробці, з усіма ярликами та пломбами, коштуватимуть як нові.

Що потрібне для оцінки золотих прикрас?

Перед оцінкою важливо розшукати ярличок, коробку, сертифікат на виріб або дорогоцінне каміння в ньому, чек та інші предмети, здатні підтвердити справжність та якість. Навіть якщо такі предмети не збереглися, оцінювач все одно зможе встановити справжність, але їх наявність заощадить час та додасть виробу ліквідності. Для онлайн-оцінки фото зробіть кілька якісних фото виробу в хорошому освітленні, підклавши білий аркуш паперу. Сфотографуйте також усі маркувальні знаки на виробі (позначка про пробу, фірмові штампи тощо) ярлик, пломбу, коробку, сертифікат.

ukrasheniya2

Швидка оцінка

Ім'я *

Телефон *

E-mail *

Місто

Матеріал

Вага виробу, г

Проба

Фотографії виробу

Відгуки про нас

Що говорять про скупку золота у нас: