Всі ціни
  • Золото ₴1 926.3
  • Срібло ₴23.5
  • Платина ₴1 036.6
  • Паладій ₴2 520.5

Купуємо срібні монети

Інвестиційні, ювілейні, пам'ятні та антикварні рідкісні монети зі срібла

Монети із срібла дуже популярні для інвестування та мають певну нумізматичну цінність, яка може багаторазово збільшувати їхню початкову вартість. Ми за вигідною ціною купимо срібні монети, інвестиційні, пам’ятні, старовинні та рідкісні монети. Головна вимога для високої оцінки монет — це абсолютна безпека, тому краще зайвий раз не виймати їх з футляра і не чистити.

Оцінити безкоштовно
серебряные монеты

Які бувають срібні монети?

Інвестиційні монети

Монети для інвестування зазвичай відрізняються найвищим вмістом дорогоцінного металу — державні банки виготовляють їх для вкладників зі срібла 999 проби. Тому вимагають дбайливого звернення і створені для грошового обороту. Так, наприклад, перша інвестиційна срібна монета в Україні, Архистратиг (Архангел) Михайло номіналом 1 гривня викарбувана із чистого срібла. У Росії аналогічна монета має назву Георгій Побідоносець, а також випущені й інші інвестиційні монети: Горностай, FIFA 2018, Сочі 2014: Зайчик, Ведмедик, Леопард.

Тим не менш, інвестиційними монетами можуть бути будь-які монети, які купуються з метою вкладення. Саме старовинні рідкі монети є високоприбутковою інвестицією, тому що їх вартість лінійно зростає, на відміну від курсу срібла, що постійно вагається. Якщо ви хочете також придбати монету як інвестицію, зверніть увагу на наш каталог.

Серебряные монеты Украины Архистратиг (Архангел) Михаил

Ювілейні та пам’ятні монети

Випуск таких монет завжди приурочений до важливої ​​події чи дати. Якщо інвестиційні монети створені для фінансистів, ці прикрашають колекції нумізматів. У СРСР випускали пам’ятні срібні монети на такі теми: Міста та спортивні споруди XXII Олімпійських ігор, Олімпійські види спорту, Національні види спорту, Історія олімпійських ігор, 1000-річчя Росії, 500-річчя єдиної Російської держави, 250 років відкриття Російської. За часи незалежності в Україні та Росії також було випущено величезну кількість срібних монет, які ми з інтересом оцінимо та викупимо.

Старовинні монети

Монети з минулого, такі, напевно, завалялися біля кожного будинку. Тоді срібло було в пошані, а монети із зображеннями царів та імператорів передавалися з рук до рук. Ці пам’ятки минулих років мають історичну цінність і можуть коштувати дуже дорого. До них можна віднести:
– Дореволюційні монети,
– монети Російської Імперії різних періодів,
– Найдавніші (монети Русі та її околиць до Петра I).
Найдорожче цінуються екземпляри, що добре збереглися, з чіткими написами і рівними краями.
Найдорожчими і рідкісними монетами царської Росії зі срібла можна вважати “Костянтинівський рубль” і монету “Анна з ланцюгом”, тому що відомо лише про 5 і 3 екземпляри відповідно. Якщо у вас є старовинна монета і ви хочете оцінити її вартість, звертайтеся до нас за безкоштовною оцінкою.

Серебряные монеты России: Горностай, Георгий Победоносец

Швидка оцінка

Ім'я *

Телефон *

E-mail *

Місто

Матеріал

Вага виробу, г

Проба

Фотографії виробу

Відгуки про нас

Що говорять про скупку золота у нас: