Всі ціни
  • Золото ₴1 926.3
  • Срібло ₴23.5
  • Платина ₴1 036.6
  • Паладій ₴2 520.5

Продать слиток палладия

Банківські паладієві зливки найвищої проби 999.9 та 999.5

Купуємо паладій у злитках Російського виробництва, Valcambi Swiss, PAMP Suisse, Umicore, Johnson Matthey, UBS, Argor Heraeus, Credit Suisse. Гарантуємо кращий курс, чесність та конфіденційність угоди. Паладій став найдорожчим дорогоцінним металом, тому на продажі таких доходних активів можна вигідно заробити.

Оцінити безкоштовно
слиток палладия

Банківські зливки паладію 999 і 999,5 проби
Чому інвестування в паладій актуальне?

Раніше найдорожчим та інвестиційно привабливим із дорогоцінних металів було золото, але за останні пару років вартість паладію рекордно віку практично в 10 разів і випередила золото на 50%. Рідкісність цього металу і великий попит на використання в автомобілебудуванні викликала дефіцит на ринку, що спровокувало різкий стрибок вартості. Аналітики не виключають, що подорожчання не має довгострокової перспективи і точно не знають, як довго продовжуватиметься його зростання, але одне відомо точно, на цих коливаннях курсу хтось дуже виграв.

Види та розміри зливків

Ми купуємо як мірні, литі, так і штамповані паладієві зливки. Є також сучасні комбіновані зливки невеликого розміру, які відламуються як часточки шоколаду. Звичайно, відламувати їх ми не радимо, тому що цілісність упаковки та збереження злитків є гарантією вигідного продажу. Найчастіше злиток паладію виготовляють з 999,5 або 999 проби в таких розмірах: 1 грам, 5 грам, 10 грам, 1 унція, 10 унцій, 1000 грам (32,15 унції).

слиток палладия

Оцінка зливків паладію для продажу

Вартість банківських злитків безпосередньо залежить від ціни дорогоцінного металу на день продажу. Для цього існують щоденні котирування паладію, які можна переглянути на нашому сайті для відповідних проб металу.

При покупці віддається перевага зливкам відмінної та задовільної безпеки, в упаковці, зі штампом афінажних заводів, що входять до списку надійних світових брендів: Credit Suisse та PAMP Suisse, Johnson Matthey, Engelhard, Valcambi Swiss, Umicore.

На вартість зливка також впливає зовнішній стан. Якщо злиток без упаковки і поверхні є подряпини, потертості, забруднення, які впливають масу, це характеризує його як злиток у задовільному стані. Такий оцінюватиметься трохи дешевше за злиток у відмінному стані без пошкоджень. Пошкодження упаковки також знижує вартість виробу. Документи, що додають до зливка та підтверджують його походження (сертифікати заводу-виробника) повинні бути в наявності, без пошкоджень та забруднень.

палладиевые слитки

Швидка оцінка

Ім'я *

Телефон *

E-mail *

Місто

Матеріал

Вага виробу, г

Проба

Фотографії виробу

Відгуки про нас

Що говорять про скупку золота у нас: