Всі ціни
  • Золото ₴1 926.3
  • Срібло ₴23.5
  • Платина ₴1 036.6
  • Паладій ₴2 520.5

Скупка антикварного золота

Дорого викупимо антикварні та колекційні вироби із золота

Якщо ви хочете вигідно і швидко продати царське золото, золоті старовинні прикраси, годинники, скриньки, брошки, персні, статуетки, свічники, портсигари та інші антикварні предмети, зверніться до нас за оцінкою вартості. Оцінюючи золотий антикваріат, ми враховуємо не так вагу дорогоцінного металу, а більше його давність, безпеку і рідкість.

Оцінити безкоштовно
antikvariat

Золото крізь час. Як визначити його цінність?

Стара традиція зберігати гроші у дорогоцінному металі, послужила нам чудовим приводом у вигляді спадщини від наших бабусь та дідусів. Власники старовинних золотих прикрас нерідко стикаються із проблемою їхнього продажу. Складність полягає у проведенні експертизи, адже після закінчення такої кількості часу не збереглися жодні документи та ярлики. Також на старовинних золотих виробах маркування проби відрізняється від сучасного і може бути незрозумілим людині далекої від ювелірної справи.

Чи не все так просто з пробою на старовинному золотому виробі?

Визначення маси дорогоцінного металу у виробі є одним із ключових факторів при оцінюванні. На золотих виробах до 1927 р. у Росії стояла 84 чи 56 проба золота, замість звичних нам значень (875 і 585 проба відповідно). Справа в тому, що це золотникова проба, яка визначає вагу не в грамах, а фунтах. Проба 56 означає, що з 96 цілих частин, 56 це чисте золото. Петро I запровадив цей стандарт, а 1927 його замінили на міжнародну метричну систему.

Окрім золотникової є також міжнародна каратна система проб, найбільш старовинна. Найпопулярнішою була проба золота 18 карат (750 проба). Саме з неї виготовляли прикраси світові бренди, такі як Tiffany&Co, Cartier, Bulgari та інші. Благородне золото інкрустували розкішним коштовним камінням: діамантами, сапфірами, рубінами, смарагдами; прикрашали емалями та різноманітними декоративними елементами.

золотой антиквариат

Золотий антикваріат, який може коштувати цілий стан

Золото, саме по собі дуже унікальний і рідкісний метал, тому вироби, що виготовляються з нього, мають велику цінність. Однак, є ряд виробів, які в силу своєї унікальності, легендарного майстра-творця, історичних подій або чудового зовнішнього вигляду та безпеки, становлять просто величезний інтерес для колекціонерів. Вартість таких речей може досягати сотень тисяч і це величезна удача відшукати таке багатство серед “бабусиної спадщини”.

До таких унікальних предметів можна віднести золотий антикварний годинник, швейцарський наручний годинник і кишеньковий годинник ручної роботи; ювелірні прикраси іменитих майстрів Бенвенуто Челліні, Луї Кар’є, Антонія Патек, Льюїс Тіффані, Карла Фаберже; ювелірних будинків Graff, Chopard, Van Cleef & Arpels; антикварні монети та нагородні знаки із золота високої проби; золоті статуетки, свічники та скриньки ручної роботи; вироби з діамантами, алмазами, сапфірами та іншими дорогоцінними каменями.

золотой антиквариат

Швидка оцінка

Ім'я *

Телефон *

E-mail *

Місто

Матеріал

Вага виробу, г

Проба

Фотографії виробу

Відгуки про нас

Що говорять про скупку золота у нас: