Всі ціни
  • Золото ₴1 926.3
  • Срібло ₴23.5
  • Платина ₴1 036.6
  • Паладій ₴2 520.5

Скупка срібла в злитках та чистого срібла

Купуємо банківське срібло: зливки срібла 999 проби

Доступна вартість і постійне зростання ціни на світовому ринку робить зливки срібла дуже привабливою інвестицією, яку рано чи пізно захочеться перевести в готівку, отримавши чималі гроші. Скуповуємо банківські зливки срібла будь-якої ваги та виробників: PAMP Suisse, Argor Heraeus, Scottsdale, JM, UBS, Umicore, Credit Suisse, Johnson Matthey та інші.

Оцінити безкоштовно
скупка серебра, слитки серебра, чистое серебро

Що являє собою срібло 999 проби?

Інвестиційне срібло буває різним за вмістом у ньому дорогоцінного сріблястого металу: від 900 до 999,9 проби. Срібло 999 проби містить 99,9% дорогоцінного металу, а більшою мірою очищення досягти практично неможливо. Чисте срібло дуже м’який та пластичний метал, світлого майже білого кольору, що не окислюється на повітрі. Сріблястий колір металу має оптичну властивість практично повністю відбивати світло, тому він використовувався для виготовлення дорогих дзеркал.

Де використовується чисте срібло?

Срібло знаходиться у грошовому обігу вже багато століть: у вигляді срібних гривень, монет, злитків. Зараз із чистого срібла 999 проби виготовляють литі та штамповані інвестиційні зливки, інвестиційні монети, які наша скупка срібла з цікавістю викупить. У фізиці, хімії, медицині та електротехніці теж широко використовується срібло 999 проби завдяки своїм унікальним властивостям: висока електропровідність, бактерицидність, заломлення світла.

продать серебро

За якою ціною відбувається скуповування срібла в злитках?

Ціни на срібло залежать від світового ринку та попиту на цей дорогоцінний метал. На даний момент срібло не втратило свою перспективність як інвестицію, тому регулярно бере участь у котируваннях на світових фінансових біржах. Вартість срібла постійно змінюється, тому, якщо ви хочете продати срібло максимально вигідно, слід моніторити курси дорогоцінних металів.

Ми встановлюємо найвигідніший курс на скуповування чистого срібла 999 в Україні. На сайті завжди представлена ​​актуальна ціна на сьогодні для 1 грама срібла 999 проби. Знайти її можна як у шапці сайту, так і на цій сторінці. Якщо ви хочете продати срібло в мірних зливках, то буде не складно підрахувати їхню вартість, знаючи ціну 1 грама. Для зручності скористайтесь нашим калькулятором цін або залиште заявку на онлайн оцінку.

слитки серебра 999 пробы

Швидка оцінка

Ім'я *

Телефон *

E-mail *

Місто

Матеріал

Вага виробу, г

Проба

Фотографії виробу

Відгуки про нас

Що говорять про скупку золота у нас: