Всі ціни
  • Золото ₴1 926.3
  • Срібло ₴23.5
  • Платина ₴1 036.6
  • Паладій ₴2 520.5

Швидкий продаж

Максимальний час розгляду заявки не більше 2 годин, викуп срібла того ж дня.

Найкраща ціна

Ми намагаємося пропонувати клієнтам найкращі ціни на срібло та вигідні умови.

По всій країні

Купуємо срібло у всіх містах та регіонах України, організовуємо зустрічі та доставку.

Анонімність

Деталі угоди з продажу та дані наших клієнтів засекречені та конфіденційні.

Срібло: ціна в Україні

Яка ціна срібла за 1 грам сьогодні?

На нашому сайті завжди вказано актуальну ціну срібла на найпопулярніші проби благородного металу: 500, 875, 925, 999,9. Оскільки ринок дорогоцінних металів щодня встановлює нову вартість, ціна закріплюється за продавцем на день покупки. Для вашої зручності на онлайн калькуляторі можна підрахувати попередню вартість виробу самостійно, вказавши вагу та пробу срібного виробу.

Ви можете продати срібло в злитках, колекційні та інвестиційні срібні монети, срібні прикраси, старовинне столове срібло, срібний антикваріат, портсигари, годинники, запальнички, шкатулки церської та радянської доби, а також різноманітний срібний лом – обрізки, обрізки промисловості та ювелірної справи.

Калькулятор вартості

Матеріал

Проба

Вага виробу, г

Разом:
uah
Срібло

Ціна 1 грама на

₴ uah
Проба
Ціна за лом
Опт від 1кг
500°
11.76
-
800°
18.81
-
830°
19.52
-
875°
20.58
-
900°
21.16
-
925°
21.75
900
960°
22.57
-
999.9°
23.51
-

Яка ціна виробів зі срібла?

Чому потрібно оцінити срібло, перш ніж продати?

Оцінка виробу дасть продавцеві уявлення про реальну вартість предмета. Ціна перепродажу може значно відрізнятися від початкової в залежності від коливань курсів на дорогоцінні метали та валюту, зносу, антикварності, провенансу та інших факторів.

Нові вироби зі срібла, які продають банки та ювелірні бутіки, обов’язково сертифіковані та перевірені державною пробірною палатою на відповідність якості. Дорогоцінні вироби, які продають із рук, б.у. або ті, на яких було видалено спеціальну пломбу, підлягають повторній експертизі. Вона дозволяє визначити оригінальність виробу, зміст срібла, вагу, справжність дорогоцінного каміння, вік і збереження. Ці дані повинні відповідати бирці, сертифікату або зразку. Проаналізувавши ці параметри фахівець може сформулювати експертну оцінку вартості. Щоб отримати таку оцінку безкоштовно, залиште заявку з фото виробу нижче.

продать серебро

Яка ціна виробів зі срібла?

Швидка оцінка

Ім'я *

Телефон *

E-mail *

Місто

Матеріал

Вага виробу, г

Проба

Фотографії виробу

Відгуки про нас

Що говорять про скупку золота у нас:

Як продати срібло в Україні?

Виробляємо скупку срібла за приємними цінами в будь-якому місті України.

Насправді не має значення в якому місті чи населеному пункті ви знаходитесь. Для скуповування срібла, будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом: по телефону, через месенджери, заявку на сайті, електронною поштою. Ми вийдемо на зв’язок і в індивідуальному порядку підберемо для вас ідеальний спосіб транспортування, оплати та безкоштовно оцінимо ваше срібло онлайн.

Продати срібло на Gold.in.ua

Продаж відбувається в три прості етапи, які не займуть багато часу: оцінюємо виріб, обговорюємо угоду, ви отримуєте гроші. Ми щодня організовуємо особисті зустрічі у Києві та Харкові, а також, якщо буде потрібно, наші представники можуть приїхати до будь-якого обласного центру України. Але, як правило, завжди є можливість дистанційного продажу срібла у вигляді різноманітних сервісів доставки. З нами ви зможете вигідно продати срібні зливки, монети, ордени, жетони, оздоблення, антикваріат, витвори мистецтва, лом, і при цьому максимально швидко отримати свої гроші.

Як продати срібло в Україні?