Всі ціни
  • Золото ₴1 926.3
  • Срібло ₴23.5
  • Платина ₴1 036.6
  • Паладій ₴2 520.5

Продати столове срібло та антикваріат

Старовинні вироби зі срібла

Розкішні срібні скриньки, нагородні знаки, старовинний годинник, прикраси, портсигари та столове срібло та прилади царської епохи становлять надзвичайний інтерес для колекціонерів, насамперед завдяки вишуканості, унікальності та тонкощі ручної роботи. Такі вироби найчастіше виготовлялися із 800, 830, 875, 925, 960 проби срібла.

Оцінити безкоштовно
столовое серебро и приборы

Яке антикварне срібло можна продати дорого?

Столове срібло

Їдальня срібло могло століттями передаватися з покоління в покоління, так що не виключено, що у кожного будинку знайдеться хоча б одна срібна ложка або столовий прилад. Найбільш поширеним видом срібних виробів є різноманітний посуд: фляги, чаші, кубки, ложки, виделки, підсклянники, ситечки, страви, супниці. Зі срібла виготовлялися цілі чайні та обідні сервізи ручної роботи: з хитромудрими візерунками та філігранними орнаментами. Найчастіше вони виготовлялися зі сплаву срібла 800 і 875 проби.

Для виготовлення срібних столових приладів з емальованим покриттям застосовували сплав срібла 91,6%. Сріблу приписують антибактеріальні властивості, тому посуд робили навіть із сплаву 960 проби – практично чистого срібла. Срібло 960 проби дуже рідкісний та пластичний сплав, але він знайшов своє застосування у техніках скань чи філігрань. Зі сплаву легко формується тонка закручена нитка, яку викладали мереживними візерунками на вироби для створення декоративного малюнка. Філігрань робить срібло столове дуже дорогим і вишуканим, її можна побачити на серветницях, цукерницях, підсклянниках, ложках, а також ювелірних прикрасах і скриньках.

Антикварні прикраси та статуетки

Раніше ювелірна справа була доступна лише дуже заможним людям, а придворні ювелірні майстри займалися не просто виготовленням побутових предметів, а справжнім мистецтвом. Тому якість та тонкість роботи тих виробів була досконалою, а їхня висока культурна та історична цінність не обговорюється.

Старовинний годинник

Вартове мистецтво щільно переплетено з ювелірною справою. Об’єднання точних швейцарських механізмів та тонкої роботи з дорогоцінним металом дозволило створювати розкішні вироби вартістю кілька мільйонів доларів. Старовинний годинник і хронометр зі срібла цінуються своїми дорогими і точними механізмами, рідкістю і унікальністю.

столовое серебро

Скриньки, портсигари, запальнички

Курильні приналежності та різноманітні ємності для зберігання дуже поширені, тому що є невід’ємною частиною життя. Ці старовинні предмети є унікальними і виготовлялися на замовлення, що робить їх надзвичайно цінними з колекційної точки зору.

Монети, жетони, медалі

Цінність антикварних монет, жетонів і медалей обумовлена ​​їх обмеженим тиражем і великою рідкістю екземплярів, що збереглися. Так що, якщо ви щасливий володар срібної рідкісної монети, нагородних знаків або відзнак, то ми безкоштовно оцінимо і викупимо виріб за найкращою ціною.

Предмети побуту

В цілому, цінність може представляти будь-який предмет, який відображає суть побуту історичної епохи, срібний свічник, ікона або старовинне медичне обладнання.

антикварное серебро

Швидка оцінка

Ім'я *

Телефон *

E-mail *

Місто

Матеріал

Вага виробу, г

Проба

Фотографії виробу

Відгуки про нас

Що говорять про скупку золота у нас: