Договір публічної оферти

Публічна оферта Gold.in.ua

Даний договір публічної оферти є угодою між сайтом «Gold.in.ua», розміщеним у мережі інтернет за адресою http://gold.in.ua, що іменується надалі «Продавець», та користувачем послуг сайту, що називається надалі «Покупець», та визначає умови придбання товарів через інтернет-магазин gold.in.ua.

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст.ст. 633, 641 та гол. 54 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець).
1.2. Що стосується прийняття умов цього договору, тобто. Громадської оферти продавця, споживач стає покупцем.
1.3. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та згоден з його умовами, а також, у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого строку після закінчення його дії. Крім цього, укладанням цього Договору, Замовник підтверджує, що його повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

2. Терміни та визначення

2.1. Продавець – Адміністрація сайту, розміщеного в мережі Інтернет за адресою http://gold.in.ua.
2.2. Товар – опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів, за якими вказується ціна, назва та опис товару. Також товар може супроводжуватись його зображенням.
2.3. Покупець — дієздатна фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, одержує інформацію від Продавця, яка розміщує Замовлення на купівлю Товарів, які представлені на сайті Інтернет-магазину для цілей, не пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, або юридична особа/фізична особа-підприємець.
2.4. Замовлення – оформлена та розміщена заявка Покупця на купівлю Товарів, адресована Продавцю.
2.5. Сайт Інтернет-магазину – сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера, та програмних модулів, об’єднаних єдиною системою управління, розміщеними в мережі Інтернет за адресою https://gold.in.ua/catalog/.

3. Предмет договору

3.1. Продавець зобов’язується на умовах та у порядку, визначених цим договором продавати Товар на підставі Замовлення, оформленого Покупцем на сайті Інтернат-магазину, а Покупець зобов’язується на умовах та у порядку, визначених цим договором, купувати Товар та оплачувати його вартість.
3.2. Продавець гарантує, що Товар не передано в заставу, не перебуває у спорі, під арештом і на нього не поширюються права третіх осіб.
3.3. Продавець і Покупець підтверджують, що цей договір не є фіктивним, уявним правочином, угодою, що здійснюється під впливом насильства чи обману.
3.4. Покупець приймає умови цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку “Оформити замовлення”, що означає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору та згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Продавця будь-якої відповідальності за невиконання умов цього договору та залишає право Продавця скасувати Замовлення в односторонньому порядку.

4. Правила роботи із сайтом Інтернет-магазину

4.1. Покупець може переглядати зміст сайту Інтернет-магазину, оформляти Замовлення, а також користуватись іншими його послугами.
4.2. Під час оформлення замовлення Покупець вводить такі дані: Ім’я, Номер телефону, Адреса електронної пошти, Адреса доставки.
4.3. Покупець зобов’язується надати відповідну дійсності, точну та повну інформацію про себе. Продавець не несе відповідальності за точність та правильність інформації, що залишається Покупцем під час здійснення Замовлення.
4.4. Продавець має право відмовити Покупцю в оформленні Замовлення, якщо у нього будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а також за умови недобросовісної поведінки (наприклад, порушення умов цього договору або ін.).
4.5 Сайт https://gold.in.ua/ дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться в вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати чи демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або комп’ютерних мережах забороняється.

5. Порядок оформлення Замовлення

5.1. Покупець оформляє Замовлення на сайті Інтернет-магазину самостійно, натискаючи кнопку “Купити” на вибраних Товарах на сайті, або за номером телефону, який вказаний на сайті Інтернет-магазину.
5.2. Для оформлення Замовлення на купівлю Товарів не потрібно проходити реєстрацію, оскільки сайт не зберігає дані про Користувачів та їхню історію замовлень.
5.3. Після оформлення Замовлення на сайті Продавець зв’язується з Покупцем за вказаними при оформленні контактними даними для підтвердження замовлення та уточнення способів оплати, доставки, формування підсумкової ціни Замовлення.

6. Ціна та порядок оплати

6.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем та вказується на сайті Інтернет-магазину. Ціна на Товари бронюється на момент розміщення Замовлення. Залежно від коливань курсу валют ціна може незначно відрізнятися від зазначеної на сайті, в такому разі точна ціна уточнюється за телефоном сайту Інтернет-магазину, або після оформлення Замовлення при зворотному дзвінку Продавця. Ціна Замовлення визначається шляхом складання ціни всіх включених у Замовлення Товарів та ціни доставки.
6.2. Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума замовлення може змінюватись в залежності від ціни, кількості чи номенклатури Товару.
6.3. Покупець здійснює оплату Товару згідно Замовлення. Покупець самостійно вибирає один із таких способів оплати: готівковий розрахунок; Безготівковий розрахунок; за допомогою електронних платіжних систем; за допомогою платіжних терміналів.
6.4. Оплата Послуг здійснюється у національній валюті України.
6.5. Замовлення вважається сплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця або його представника. Факт оплати Замовлення засвідчує згоду Покупця з умовами цього договору.
6.6. Ціна Товару, що вказана на сайті Інтернет-магазину, може бути змінена Продавцем у односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміни не підлягає.
6.7. До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця товар не резервується. Продавець не може гарантувати доступність Товару Продавця в кількості, зазначеній у момент оформлення Замовлення, внаслідок чого можуть збільшитися терміни обробки Замовлення.

7. Умови повернення

7.1. У разі неправильної вказівки ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець при першій нагоді інформує про це Покупця для підтвердження або анулювання Замовлення. При неможливості зв’язатися з Покупцем, цей Замовлення вважається анульованим автоматично. Якщо Замовлення було сплачено, Продавець повертає Покупцеві сплачену за Замовлення суму шляхом її перерахування на рахунок Покупця або в інший прийнятний спосіб.
7.2. При оформленні Замовлення Покупець погоджується з тим, що він має право відмовитися лише від усього Замовлення, а не від його частини.

8. Обов’язки продавця

8.1. Надавати правдиву інформацію про Товари, ціни на них та умови доставки Товару.
8.2. Поставити Товар відповідно до умов Замовлення.
8.3. Гарантувати відповідність якості товару вимогам якості на території України.
8.4. У разі зміни терміну постачання негайно інформувати Покупця про зміну умов постачання. Продавець інформує Покупця за допомогою телефонного чи електронного зв’язку. У разі неможливості зв’язатися з Покупцем у разі порушення останнім п. 4.3 цього договору Продавець не несе відповідальності перед Покупцем відповідно до умов цього договору та норм чинного законодавства.

9. Обов’язки Покупця

9.1. Надавати Продавцю достовірну, правдиву та коректну інформацію при оформленні заявок на замовлення на сайті.
9.2. Оплачувати Товар відповідно до Замовлення за вказаною ціною.
9.3. При прийомі Замовлення провести зовнішній огляд щодо зовнішнього пошкодження упаковки у разі відсутності зовнішніх пошкоджень упаковки підписатися у накладній (квитанції, реєстрі тощо) про отримання Замовлення. Відкрити у присутності представника служби доставки зовнішню упаковку з метою перевірки збереження вкладеного, оглянути Товар на предмет цілісності його індивідуального пакування та наявності зовнішніх пошкоджень на ньому.
9.4. У разі наявності претензій вимагати від представника служби доставки скласти Акт зовнішнього огляду та Акт приймання-передачі у 3-х примірниках. У акті огляду описуються ушкодження зовнішньої упаковки, а Акті прийому-передачі описуються все ушкодження товару. Покупцеві слід звернути увагу на те, що багато товарів поставляються без індивідуальної упаковки.
9.5. У разі передачі Продавцем Товару з порушенням умов Замовлення про кількість, асортимент, комплектність Товару, – не пізніше 2 (двох) наступних за днем ​​купівлі (отримання), календарних днів сповістити Продавця про ці порушення. При цьому Товар має бути повернений у товарному вигляді із збереженням споживчих властивостей та всіх ярликів, пломб тощо.
9.6. Надати точні паспортні дані для можливості отримати Замовлення в офісі кур’єрської компанії та особисто з’явитися з паспортом.

10. Права Покупця

10.1. Вимагати повернення оплати Товару у разі неможливості виконання Продавцем умов Замовлення.
10.2. Внести зміни до Замовлення до оплати.
10.3. До передачі Товару відмовитись від виконання договору за умови відшкодування Продавцю транспортних витрат, понесених Продавцем у зв’язку із вчиненням дій щодо виконання цього договору.
10.4. У разі виникнення претензій до якості Товару, пред’явити їх у строки та відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

11. Відповідальність сторін

11.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцю внаслідок неналежного використання Товарів, замовлених на сайті Інтернет-магазину.
11.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень та своїх зобов’язань за цим Договором у разі надання Покупцем недостовірної чи неправдивої інформації.
11.3. Продавець та Покупець несуть відповідальність за виконання зобов’язань за цим Договором відповідно до чинного законодавства України.
11.4. Продавець та/або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов’язань, якщо невиконання є наслідком таких непереборних обставин як: війна чи воєнні дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, акти чи дії органів державної влади, зміна митних правил , обмеження імпорту та експорту, що виникли незалежно від волі Продавця та/або Покупця після укладання цього договору. Сторона, яка не може виконати своїх зобов’язань, негайно повідомляє про це іншу Сторону та надає документи, що підтверджують наявність таких обставин, видані уповноваженими на це органами.
11.5 Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Сайт Gold.in.ua не гарантує точності та повноти матеріалів, програм та послуг, що надаються на цьому Сайті. Сайт Gold.in.ua у будь-який час без попередження може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому Сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін. У разі старіння матеріалів та послуг на цьому Сайті Gold.in.ua не зобов’язується оновлювати їх. Сайт Gold.in.ua за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник через використання, неможливість використання або результатів використання цього сайту.
11.6 Звертаючись до Продавця Покупець несе відповідальність, що його повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознакою. адресу конкретних осіб чи організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.

12. Інші умови

12.1. Цей договір укладено на території України та діє в рамках законодавства України.
12.2. Недійсність будь-якого пункту чи частини цього договору не веде до недійсності договору загалом.
12.3. Усі суперечки, що виникають між Покупцем та Продавцем, вирішуються шляхом переговорів.
12.4. Продавець має право вносити зміни до тексту цього договору на власний розсуд у будь-який момент та без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (чинна) редакція договору завжди доступна на сайті Gold.in.ua.
12.5. Відсутність підписаного між Продавцем та Покупцем примірника цього договору на паперовому носії, з проставленням підписів сторін, у разі проведення за ним фактичної оплати Покупцем, не є підставою для визнання цього Договору не укладеним. Проведення оплати відповідно до зробленого Замовлення на сайті Інтернет-магазину вважається акцептом Покупця (відповідно до ст. 642 та гол. 54 Цивільного кодексу України) та є моментом набрання чинності Договором.
12.6. У разі виникнення претензій Покупець повинен звернутися до Служби підтримки Продавця за телефоном +38 063 777 77 63 або електронною поштою [email protected].