Питання та відповіді
З чого почати ?
Хто може стати клієнтом нашого сайту?
Будь-який громадянин України, якому вже виповнилося 18 років, може стати нашим клієнтом. Тому у разі підозр щодо віку, ми можемо вимагати документи, що засвідчують особу. Для того, щоб продати або купити дорогоцінні метали на нашому сайті не потрібно ніяких додаткових документів.
Що потрібно підготувати на продаж?
Якщо ви хочете терміново продати дорогоцінний виріб за ціною брухту, то буде достатньо лише виробу. Якщо ж, ви хочете попередньо оцінити прикраси, щоб продати його дорожче, потрібно буде зібрати якомога більше інформації про продукт. Буде великою перевагою знайти коробку, чек та ювелірну бирку виробу. На бирці або сертифікаті може міститися важлива для оцінювача інформація про масу, пробу, наявність дорогоцінного каміння. Якщо виріб із діамантами чи алмазами, то плюсом буде гемологічний сертифікат на дорогоцінний камінь.
Для онлайн-оцінки потрібно якісно сфотографувати виріб, його бирку та сертифікат на світлому тлі з кількох ракурсів. Бажано також додати фото тавра з пробою та іншими важливими позначками на виробі.
Попередній розрахунок вартості
На нашому сайті ви можете ознайомитись з курсами дорогоцінних металів для різної проби та за допомогою онлайн-калькулятора прикинути вартість конкретного виробу. Курс може змінюватись протягом дня, враховуйте це, якщо захочете відкласти продаж.
Залишіть заявку або зв’яжіться з нами
Якщо ви вже визначилися з продажем і вас влаштовує курс цін дорогоцінного металу, можете зв’язатися з нами будь-яким зручним способом: залишити заявку на онлайн оцінку або зворотній дзвінок, набрати за номером у шапці сайту, написати нам телеграм, вайбер або електронною поштою. При оформленні заявки вкажіть максимум відомої вам інформації про виріб та прикріпіть фотографії. Наш менеджер зв’яжеться з вами та уточнить усі деталі для укладання угоди.
Як оформити угоду у вашому місті?
Працюємо онлайн
Ми працюємо по всій Україні дистанційно, тому де б ви не знаходилися, ви зможете здати або купити дорогоцінні метали без черг та зайвої метушні. Просто залиште заявку на сайті в будь-який зручний для вас час і наші співробітники опрацюють її в робочому режимі: ПН-СБ: 9:00 до 20:00, НД 10:00 до 18:00.
У Києві та Харкові
Якщо ви знаходитесь у Києві чи Харкові, то угода відбувається максимально швидко, тому що у цих містах ми щодня проводимо зустрічі. У такому разі оформляйте заявку онлайн і далі інші деталі та оцінку ми проводимо під час зустрічі у Києві чи Харкові. Обов’язково заздалегідь зв’яжіться з нами для того, щоб повідомити про свій візит і вибрати зручний час та місце.
Всі інші міста та регіони України
У такому разі всі етапи угоди відбуваються в онлайн режимі, як і за звичайної купівлі в інтернет-магазині. Ви оформляєте заявку або зв’язуєтесь з нами, і ми вже особисто обираємо умови доставки та грошового переказу (оплати) у конкретному випадку.
Також можливий виїзд нашого спеціаліста до будь-якого населеного пункту для оцінки та оформлення угоди на місці. Це може статися під час укладання великих угод або транспортування габаритних вантажів. Ми маємо представників практично у всіх обласних центрах України.
Ціна банківських металів
На сайті завжди актуальна вартість
Ціни на дорогоцінні метали регулярно оновлюються 2 рази на день, тому не варто відкладати продаж. На цій сторінці можна знайти курси золота, срібла, платини та паладію для різних проб у доларах та гривнях. Під час укладання угоди актуальна вартість дорогоцінних металів бронюється за вами.
Хто встановлює ціну на ринку дорогоцінних металів?
Основними у динаміці курсу дорогоцінних металів у всьому світі є торги на Лондонському ринку дорогоцінних металів LBM (London Bullion Market). Ціна золота, платини. срібла та паладію з лондонської біржі дорогоцінних металів є довідковим курсом, на основі якого банки та інші комерційні організації встановлюють свій власний курс. На нашому сайті найвигідніші ціни на скупку золота та інших металів можете переконатися в цьому самі!
Як дізнатися вартість дорогоцінного металу у виробі?
Щоб оцінити ціну брухту дорогоцінного металу у виробі досить знати пробу і масу самого предмета, і навіть актуальну ціну відповідний метал. Параметри виробу мають бути вказані на ювелірній бирці чи сертифікаті виробу. Якщо у вас є кухонні ваги, то дізнатися вагу виробу не складе труднощів. Найпростіше для підрахунків використовувати наш онлайн калькулятор вартості. Він легко прорахує вартість дорогоцінного металу в гривні і в доларах США.
Лом металу
Що таке брухт дорогоцінних металів?
Ломом дорогоцінного металу називають ювелірні вироби з різних сплавів дорогоцінних металів, а також уламки, деталі та інші предмети, що містять у своєму складі дорогоцінні метали. Продати ношені не брендові ювелірні прикраси на вторинному ринку завдання не з простих, тому такі вироби, як правило, йдуть на брухт дорогоцінного металу, разом із ювелірними обрізками, деталями та технічними запчастинами.
Перенасиченість ринку ювелірною продукцією та їхнє масове виробництво, послужило тим, що б.у. прикраси не несуть у собі жодної художньої, ні історичної цінності. Дорожче можна продати лише б.у. вироби світових брендів чи дуже рідкісні знахідки минулих епох. Зверніть увагу, що дорогоцінне каміння у виробі, що продається на брухт, повинні оцінюватися окремо, а їх вага не враховується.
Як продати лом?
Ми приймаємо лом золота, лом срібла, лом платини та лом паладію за найкращими цінами в Україні. Якщо ви впевнені, що ваш продукт коштує дорого і має високу колекційну або історичну цінність, зверніться до нас за оцінкою. Ми проведемо експертизу та визначимо його реальну вартість.
Для продажу брухту дорогоцінного металу дуже важливо вибрати чесний ломбард. Від себе гарантуємо надати вам:
– чесну експертизу та оцінку;
– гарантію кращої ціни згідно з актуальними курсами;
– безпечну угоду купівлі-продажу;
– Індивідуальний підхід;
– Простоту та ясність на всіх етапах;
– Повну конфіденційність клієнтів.
Онлайн Оцінка
Навіщо потрібна оцінка?
Щоб продати будь-який предмет, необхідно знати його ціна. Вартість виробів з банківських металів, ювелірних прикрас та рідкісних монет не постійна і на неї може впливати безліч неочевидних факторів. Якщо йдеться про ювелірні вироби, то їхня вартість на вторинному ринку дуже падає в порівнянні з ціною покупки. А ось зливки та інвестиційні монети не втрачають своєї вартості при перепродажі, якщо їх збереження в ідеальному вигляді, і безпосередньо залежать від курсів металів. Рідкісні колекційні монети, навпаки, можуть бути продані набагато дорожче початкової вартості та вмісту в них дорогоцінного металу.
Оцінка в першу чергу необхідна продавцю, щоб продати виріб за його максимальну вартість, а також і покупцю, щоб не натрапити на підробку чи неякісний виріб. Оцінка допоможе підтвердити відповідність проби та якості металу, дорогоцінного каміння та маси виробу. Нові вироби з дорогоцінних металів повинні обов’язково бути сертифіковані та опломбовані державною пробірною палатою. Якщо виріб має пошкоджену упаковку, відрізану пломбу з ювелірною биркою або в цілому не ідеальну безпеку, то це є приводом сумніватися в якості або взагалі наявності дорогоцінного металу.
Як оцінити виріб?
Щоб оцінити вартість виробів з благородних металів варто звертатися до професійним оцінювачам. Тільки експерт зможе дати об’єктивну оцінку за всіма важливими параметрами ціноутворення. Він оцінить не лише виріб, а й ситуацію на ринку, попит та пропозицію.
Ми надаємо послугу оцінки нашим клієнтам БЕЗКОШТОВНО, навіть якщо ви не готові продавати виріб. Для цього заповніть форму для оцінки на нашому сайті або ви можете надіслати нам фото до вайберу, телеграм або на пошту [email protected].
Як відбувається процес оцінювання?
Процес оцінки не триватиме багато часу:
– огляд, розглянемо фото чи виріб наживо, а також можемо уточнити деякі деталі;
– атрибуція, експерт встановить, що за виріб перед ним, пробу, вагу, дату виготовлення;
– визначимо безпеку за міжнародною шкалою, оцінимо наявні ушкодження;
– визначимо ціну дорогоцінного металу у виробі на момент оцінки;
– Встановимо ринковий попит та рідкість виробу;
– Сформуємо підсумкову ціну.
Що може вплинути на вартість?
На вартість ювелірних прикрас може вплинути їхня давність, бренд і безпека, наявність дорогоцінного каміння.
Доставка і оплата
Як відбувається доставка?
У Києві та Харкові скупка або продаж може відбуватися під час особистої зустрічі в центрі або на виїзді на вашу адресу, а також самовивезенням. Для решти міст та регіонів доставка відбувається через компанії доставки, доступні та зручні клієнту. Ми йдемо на зустріч нашим клієнтам і в кожному індивідуальному випадку вибираємо найзручніший варіант доставки з доступних:
– Самовивіз або особиста зустріч (у Києві та Харкові, а також можлива в інших великих містах);
– Доставка кур’єром поштової служби (Нова пошта, Делівері, Ін-тайм, Just In, Укрпошта та інші);
– Доставка поштовими службами до поштового відділення (Нова пошта, Делівері, Інтайм, Just In, Укрпошта та інші);
– Інший спосіб на розсуд клієнта.
Як відбувається оплата?
З нашого боку ми гарантуємо безпечну та справедливу оплату. Особливості оплати у кожному конкретному випадку обговорюються індивідуально. При самовивезенні та особистій зустрічі оплата відбувається готівкою або грошовим переказом на картку. У разі онлайн-продажу гроші можна отримати на банківську картку, електронний гаманець або поштою.
Таким чином, оплата відбувається:
– готівкою за фактом проведення угоди;
– післяплату службою доставки (оплата при отриманні товару);
– картами Visa, MasterCard;
– Інший спосіб (на електронний гаманець, bitcoin, і тд).
Угода користувача
Використовуючи наш сайт, ви приймаєте угоду користувача
Якщо ви використовуєте наш сайт для продажу, купівлі дорогоцінних виробів або в інформаційних цілях, то ви автоматично підтверджуєте, що вам вже виповнилося 18 років і ви ознайомилися з нашою Політикою конфіденційності та Публічною офертою. Інакше вам слід негайно припинити використання цього ресурсу.
Вся інформація, розміщена на сайті gold.in.ua представлена з ознайомчою метою та захищена авторським правом. Контент сайту забороняється копіювати та розповсюджувати. Використання ресурсів дозволено лише після письмової згоди адміністрації сайту та із зазначенням на першоджерело.