Скупка брухту та технічної платини
Лабораторний посуд, деталі та платиновий брухт
Завдяки інертності та міцності металу з платини 999 проби часто виготовляють лабораторне обладнання для реактивів: колби, боули, тиглі, ложки, а також активно застосовують для виробництва різноманітних деталей. Такі вироби із найчистішої платини є чудовим дорогим активом, який можна продати на нашому сайті. Купуємо різноманітний лом платини за найкращими цінами за 1 грам в Україні.
Купуємо платину у будь-якому вигляді
Протягом останніх 25 років активізувався великий попит на платину, який продовжує зростати з часом. Платина вже обганяла золото за своєю ціною і рано чи пізно зробить це знову. Рідкісність і великий попит на платину в промисловості, науці та медицині роблять її дуже перспективною для інвесторів. Саме тому ми пропонуємо вам послугу скуповування платини у вигляді брухту.
Лабораторний посуд
Оскільки платина інертний метал, стійкий до корозії та іржі, з неї виготовляють багато різноманітного хімічного та медичного обладнання. Перевагою лабораторного посуду із платини стала унікальна стійкість дорогоцінного металу до дії будь-яких кислот, висока теплопровідність та температура плавлення 1700 градусів.
А, щоб якості платини на 100% передалися лабораторної посуді, її виготовляють із чистого 99,9% дорогоцінного металу, як у банківських металах. Зміст платини в лабораторному посуді відповідає ГОСТам “Платина Афінована” і може змінюватись між 999,0 та 999,9 пробою. На платинових тиглях, колбах та іншому посуді вміст платини вказується у відсотках. Наприклад, таке тавро може мати вигляд “Pl 99,93”.
Технічна платина
Купуємо технічну платину в гранулах, порошку високого очищення, а також у різноманітних радіодеталях та інструментах, ювелірну платину у вигляді дроту, трубочок та інший ювелірний брухт.
Чи є платина у швейних машинках Зінгер?
Безумовно, швейні машинки Зінгер це чудові механічні винаходи, які зараз є дуже цінним антикваріатом. Однак, навколо них таїться ціла купа різноманітних міфів та легенд. Одна з легенд свідчить, що вал швейних машинок обмеженої серії виготовлявся із платини чи паладію. Платина дійсно хімічно стійка і раніше застосовувалася для покриття різних деталей від виникнення іржі. Але припускати, що в 19-му столітті, коли платина вже вважалася дорогоцінним металом, Зінгер робив деталі машинки з платини або з паладію, неможливо. Адже вартість продажу машинки в 100 доларів не змогла б покрити витрати на двокілограмовий платиновий вал.