Всі ціни
  • Золото ₴1 926.3
  • Срібло ₴23.5
  • Платина ₴1 036.6
  • Паладій ₴2 520.5

Продати золотий годинник:
викуп годинників дорого

Оцінимо дорогий годинник та золоті ролекси безкоштовно

Ми надаємо швидку оцінку годинників та викуп золотих швейцарських годинників за найкращими цінами. Навіть найдорожчий золотий годинник може виявитися не так просто продати: вся складність у пошуку покупця охоче віддати гроші прямо зараз. Купимо золотий годинник будь-якого цінового сегмента в короткий термін таких брендів як Rolex, Patek Philippe, Audemars Piguet, Hublot, Jaeger-LeCoultre, IWC Schaffhausen, Omega, Bvlgari, TAG Heuer, Cartie та інших люксових брендів.

Оцінити безкоштовно
продать золотые часы дорогие роллекс

Хочете продати золотий годинник?

Причин продажу люксового годинника може бути безліч: придбали більш нову модель, отримали у спадок або подарунок, а ті не підійшли, годинники вийшли з ладу і багато іншого. У будь-якому випадку дорогий годинник все ще можна перепродати і виручити за нього гідну оплату. Скупка годинника актуальна для тих, хто хоче продати годинник у короткий термін, без зайвої мороки та перевірок: весь годинник можна продати тут, без необхідності їхати кудись. Найпростіше буде продати годинник у повній комплектації: з коробкою та документами.

З чого починається викуп годинника?

Для скуповування годинника спочатку потрібно ідентифікувати бренд, модель і виключити підробку, адже це буде мати найбільше значення. Далі ми визначимо стан годинника зовні та знос механізмів, встановимо серію та рік випуску, попит та ринкову вартість. Все це в комплексі називається оцінка годинника. Колекціонери цінують набагато вищі ексклюзивні колекції, екземплярів яких випущено було не більше десяти. Ми купуємо різноманітний годинник: золотий годинник жіночий, золотий годинник чоловічий, кишеньковий старовинний годинник, дорогий наручний годинник.

З визначенням бренду, гадаю, питань не буде. Дуже добре, якщо ви самі знаєте назву моделі свого швейцарського годинника, у протилежному випадку ми допоможемо розібратися як її дізнатися в процесі оцінки. Як правило, номер або модель повинні бути вказані або на циферблаті, або на задній кришці, можуть бути між вушками годинника або на документах.

выкуп часов продать часы

Оцінка годинника по фото

Щоб викуп годинника відбувся в комфортній обстановці, зробіть фотографії вашого годинника і надішліть нам. Сфотографуйте також документи (якщо вони є), гравіювання, маркування на задній кришці та бічних панелях. Ми попередньо оглянемо годинник і озвучимо вам їх вартість, за якою надалі ви зможете продати золотий годинник нам.

Комплектація годинника та справжність

Дорогий годинник часто піддається копіюванню, тому перед продажем обов’язково варто переконатися, чи не є золотий годинник підробкою. Сертифікат або паспорт із серійним номером, що співпадає з номером, вказаним на годиннику, свідчить про справжність. Тому годинник слід продавати разом із документацією та коробкою – так вартість буде вищою, а покупець охочіше погодитися на угоду.

Тим не менш, бувають якісні копії із золота, які також можна продати завдяки вмісту дорогоцінних металів та каміння. Документи також можна підробити, тому лише візуальний огляд спеціаліста матиме вирішальний голос.

сертификат часы самые дорогие ролексы

Золотий годинник СРСР

Як окрема категорія годинника можна виділити антикварний годинник радянського виробництва та хронометри дореволюційного періоду. Золотий годинник СРСР був великою розкішшю, незважаючи на те, що значно поступався за досконалістю механізмів швейцарським маркам. Проте вони виготовлялися з дорогоцінних металів і деякі з них вироблялися експорту.

Ми з радістю організуємо викуп годинника для таких старовинних екземплярів 583 проби: годинник Промінь золотий, золотий годинник Чайка, золотий годинник Політ Делюкс, годинник Слава, золотий годинник Ракета, Павло Буре та ін. Їх вартість буде нижчою за швейцарські годинники, але вони добре становлять епоху того часу. Гарна безпека та справність будуть великим плюсом. Для точної ціни звертайтесь до нас.

золотые часы ссср

Швидка оцінка

Ім'я *

Телефон *

E-mail *

Місто

Матеріал

Вага виробу, г

Проба

Фотографії виробу

Відгуки про нас

Що говорять про скупку золота у нас: