Всі ціни
  • Золото ₴1 926.3
  • Срібло ₴23.5
  • Платина ₴1 036.6
  • Паладій ₴2 520.5

Продати монети із золота

Купимо інвестиційні та колекційні золоті монети

Зараз монетний двір регулярно карбує золоті монети для інвестування, на честь ювілеїв та пам’ятних дат, а в минулому такі монети активно використовувалися як грошові знаки. Вони в основному або повністю виготовлені із золота, але їхня нумізматична цінність може у багато разів перевищувати вартість золота на вагу монети. Щоб продати монети вигідно оформлюйте заявку на онлайн оцінку та дізнайтеся про їх точну вартість!

Оцінити безкоштовно

Продати інвестиційні монети

Монети для інвестування містять у собі велику кількість дорогоцінного металу (900-999,9 проби) та призначені для зберігання заощаджень. Інвестиційними монетами можуть стати колекційні або ювілейні монети, які мають нумізматичну цінність. Рано чи пізно заощадження доводиться перевести в готівку, щоб використовувати за призначенням, тоді продати монету буде правильним рішенням.

Які вони бувають?

Однією із найпопулярніших золотих монет для інвестування вже багато років залишається Американський золотий орел. Ці монети представлені у різному номіналі: 5,10,25,50 доларів. Аверс монети оздоблює жінка-свобода зі смолоскипом, а на реверсі зображений той самий американський орел, що сідає у гніздо. Аналогічні золоті монети випукають центральні банки інших держав, тож в Україні це монета Архістратиг Михайло, у Росії — Георгій Побідоносець, у Канаді — Золотий кленовий лист, У Китаї — Золота панда, В Австалії — Наггет.

продать монеты в украине

Як оцінюються золоті монети під час продажу?

Насамперед важливу роль відіграє вміст золота в монеті, які можна просто визначити за вагою та пробою. Однак для оцінювання монет не менш важливим є стан. Оцінка стану монет використовується в нумізматиці та визначає знос та наявність пошкоджень на виробі. Для цього існує міжнародна система з 16 різними видами безпеки, з точністю визначити які може лише досвідчений нумізмат чи оцінювач. У будь-якому випадку, купуючи інвестиційні монети, рекомендуємо зберігати їх у рідному футлярі чи кейсі, не виймати звідти, інакше вартість монети значно впаде. Тільки чудовий стан монети може бути гарантією найвищої оцінки вартості монети. Якщо ви хочете дізнатися, в якому стані ваша монета або бажаєте продати її, залиште заявку на безкоштовну оцінку нижче.

инвестиционные монеты мира

Швидка оцінка

Ім'я *

Телефон *

E-mail *

Місто

Матеріал

Вага виробу, г

Проба

Фотографії виробу

Відгуки про нас

Що говорять про скупку золота у нас: