Всі ціни
  • Золото ₴1 926.3
  • Срібло ₴23.5
  • Платина ₴1 036.6
  • Паладій ₴2 520.5

Скупка у Харкові

Нужно дорого продать золото, серебро, платину и палладий?

Наша скуповування пропонує найвигідніші умови угоди та найкращі розцінки на купівлю золота, паладію, срібла та платини у місті Харків. Gold.in.ua купує дорогоцінні метали в будь-якому вигляді: банківські зливки, інвестиційні та рідкісні монети, брендові прикраси, швейцарський годинник, ювелірний та технічний брухт.

Оцінити безкоштовно
skupka-v-harkove

Що приймається до скуповування дорогоцінних металів?

Ми купуємо банківські метали, пам’ятні та рідкісні монети, прикраси, антикваріат та інші різноманітні вироби:
– із золота 375, 585, 750, 950, 999 проби;
– із срібла 500, 830, 875, 925, 960, 999 проби;
– із платини 850, 900, 950, 999 проби;
– з паладію 600, 800, 850, 900, 950, 999 проби.
Найбільший інтерес представляють унікальні та рідкісні предмети з якісних дорогоцінних сплавів, брендові вироби, швейцарські годинники, які несуть велику художню, історичну, колекційну чи нумізматичну цінність. Але ми також приймаємо дорогоцінний метал на брухт у вигляді старих ювелірних виробів, деталей технічного брухту.

Як продати золото та інші банківські метали у Харкові?

Якщо потрібно терміново продати активи в дорогоцінні метали, тобто кілька варіантів: звернутися до банку, ломбарду, скупки або спробувати продати самостійно. Звичайно, самостійно продати швидко не вийде і є ризик бути ошуканим. При скуповуванні золота та інших валютних металів банком у інвесторів можуть виникнути деякі проблеми: необхідність надавати документи про доходи, інші довідки, низькі ціни на купівлю, додаткові платні експертизи. Банки приймають лише банківські метали високої чистоти – 999 проби, а продати золоті обручки, вироби чи брухт там не вийде. Ломбардів безліч, але вибрати той самий і не помилитися, завдання не з простих. Ломбарди оцінюють предмети спеціально за низькою вартістю, щоб потім клієнт потім зміг викупити виріб, а ломбард заробив різниці. Скупка у Харкові є найкращим варіантом, адже вони оцінюють вироби за ринковою ціною та справді зацікавлені у конкретних предметах. Вирішальними факторами може стати зручний та швидкий сервіс, приємні ціни, чесна оцінка, безпечні умови угоди.

Скупка у Харкові від «Gold.in.ua»

Продаж у скупці є єдиним логічним рішенням, адже він приймає широкий спектр виробів за приємною ціною. До кожної угоди тут індивідуальний підхід, а до кожного клієнта відкриті та вигідні умови співробітництва. На нашому сайті є актуальна ціна на всі метали та проби, а за допомогою онлайн-калькулятора можна прикинути вартість дорогоцінного металу не виходячи з дому. Ми не приймаємо благородні метали під відсоток, а одразу скуповуємо, тому й ціни значно вищі, ніж у будь-якому іншому ломбарді.

Експертна оцінка у Харкові для дорогоцінних металів

Кожна угода не обходиться без оцінки виробу. Експертна оцінка вартості золотих, платинових та срібних виробів, оцінка монет та дорогоцінного каміння дасть підстави продати предмет за справді великі гроші. Тому при продажі виробів із дорогоцінних металів не можна упускати цей важливий етап. У нас оцінка відбувається безкоштовно та онлайн, тому ви можете оцінити будь-який предмет прямо не виходячи з дому. З усіх питань звертайтесь до нас за нашими контактними даними або залишайте заявку на оцінку вартості. Не забудьте прикріпити до заявки фото предмета, щоб ми могли його ідентифікувати.

Нас обирають за наші переваги

Варто дуже уважно поставитися до вибору надійного місця з продажу своїх інвестицій у дорогоцінні метали, адже це може коштувати гроші та нерви. Наші переваги говорять самі за себе:
– Відкриті ціни. На сайті є курси на всі види металів та проб, зручний прорахунок на онлайн-калькуляторі;
— Купуємо та оцінюємо зовсім різні вироби та в будь-яких кількостях;
– Незалежна та чесна онлайн-оцінка від досвідчених експертів не виходячи з дому;
— Безпечний продаж на умовах, які вам справді вигідні;
– Особиста зустріч та угода з виїздом до будь-якої точки Харкова;
— Повна конфіденційність та анонімність наших клієнтів;
— Зручний онлайн-сервіс з продажу та оцінки у Харкові та всій Україні.

Швидка оцінка

Ім'я *

Телефон *

E-mail *

Місто

Матеріал

Вага виробу, г

Проба

Фотографії виробу

Відгуки про нас

Що говорять про скупку золота у нас: