Всі ціни
  • Золото ₴1 926.3
  • Срібло ₴23.5
  • Платина ₴1 036.6
  • Паладій ₴2 520.5

Скупка у Києві

Продати дорогоцінні метали вигідно

Gold.in.ua скуповує золото, банківські зливки, інвестиційні та рідкісні монети, ювелірний та технічний брухт дорогоцінних металів у місті Києві, пропонуючи клієнтам розцінки та умови співпраці краще, ніж у будь-якому ломбарді. Шукаєте ломбард у Києві? Наша скупка надає набагато вигідніші умови, а також безкоштовну онлайн оцінку виробів досвідченими фахівцями з ваших фотографій.

Оцінити безкоштовно
skupka-v-kieve

Які вироби із золота, платини, паладію та срібла ми скуповуємо?

Для нас цікаві якісні вироби з благородних металів, високого ступеня очищення. Ми купуємо банківські метали у вигляді штампованих та литих мірних зливків, інвестиційних монет вищої проби у новому стані та у прихованій упаковці. Але ми також приймаємо золото, срібло, паладій та платину в будь-якому іншому вигляді: ювелірні прикраси, обручки, технічний брухт, ікони, оклади, годинники. Найдорожче оцінюємо антикварні предмети з дорогоцінних сплавів: рідкісні монети, медалі та старовинні прикраси.

Як продати благородний метал у Києві?

Існує кілька способів як можна продати дорогоцінний метал: у банку, закласти в ломбард, продати у скупці, родичам чи знайомим, здати до комісійного магазину. Для багатьох інвесторів продаж золота та інших валютних металів у банку має суттєві мінуси: банк може вимагати довідки про доходи, інші документи, цінова політика, проведення додаткових експертиз та інше. Головним мінусом є те, що банк приймає тільки вироби найвищої 999 проби, а часто потрібно просто продати золоті обручки або сережки. У такому разі скуповування або ломбард є єдиним логічним рішенням.

Скупка у Києві онлайн

Багато ломбардів і різноманітних скупників на ринку змушують задуматися: “А де найвигідніше продати золото в Києві?”. Спеціально для цього ми відкрили для вас актуальні курси на дорогоцінні метали та проводимо ретельну оцінку кожного виробу. Скупка у Києві від gold.in.ua допоможе продати будь-який дорогоцінний метал у будь-якій кількості. У нас ви не закладаєте дорогоцінний метал під заставу, як у ломбарді, а продаєте за повною вартістю, тому його ціна буде значно вищою, а оцінка відповідатиме ринку. Ми дуже зацікавлені у різних рідкостях, тому оцінюємо насамперед не дорогоцінний метал, а сам предмет.

Оцінка золота у Києві на Gold.in.ua

Асортимент скуповування дорогоцінних металів дуже різноманітний, і зрідка можна натрапити на дуже недооцінені вироби з високою історичною чи колекційною цінністю. Оцінка допомагає продавцеві продати виріб якомога дорожче без додаткових витрат, а покупцеві бути впевненим, що виріб відповідає заявленим характеристикам. Наші експерти безкоштовно оцінюють вироби з дорогоцінних металів за багатьма параметрами. Для онлайн-оцінки залиште заявку на нашому сайті та прикріпіть до неї кілька фото предметів крупним планом.

Чому варто звернутися до нас за скуповуванням?

До вибору ломбарду для оформлення угоди необхідно підійти дуже уважно. Нашими незаперечними перевагами перед конкурентами є:
– Відкрита цінова політика. Вам доступний курс на всі види металів та проб, а також зручний прорахунок на онлайн-калькуляторі;
– Скупка різноманітних виробів та прийом у будь-якій кількості;
– гарантія чесної та об’єктивної оцінки від фахівців з багаторічним стажем;
– Безпечна угода на взаємовигідних умовах. Ми часто йдемо назустріч нашим клієнтам;
– швидка обробка заявок та угоди в той же день;
– Повна конфіденційність та анонімність наших клієнтів;
– Зручний онлайн-сервіс, де доступне не лише скуповування у Києві, київській області, але й по всій Україні.

Швидка оцінка

Ім'я *

Телефон *

E-mail *

Місто

Матеріал

Вага виробу, г

Проба

Фотографії виробу

Відгуки про нас

Що говорять про скупку золота у нас: